Piękna brów

Zdrowie włosów i skóry na naszym blogu

Podstawy makijażu: jak pięknie podkreślić brwi?

Podstawy makijażu: jak pięknie podkreślić brwi?

Często zapominamy o makijażu brwi. To poważny problem, ponieważ wygląd naszej twarzy może radykalnie zmienić się od ich kształtu i sposobu uwydatnienia.

Grube brwi o lekko geotermalnym kształcie i ciemnym kolorze są teraz w modzie. Nie oznacza to jednak, że będą pasować do każdego typu twarzy.

Definiowanie brwi jest znacznie łatwiejsze niż się wydaje, ale jest kilka ważnych zasad, których musisz przestrzegać.

Brwi, które są zbyt ciemne lub zbyt geometryczne, dodają lat temu wyglądowi i często wyglądają nienaturalnie, a czasem nawet wulgarnie.

Nigdy nie dobieramy koloru brwi do koloru włosów, szczególnie jeśli jesteś blondynką lub rudowłosą dziewczyną, bo będzie to wyglądać po prostu śmiesznie.

Blondynki powinny wybrać kolor brwi o dwa odcienie ciemniejszy niż włosy. Ważny jest również ton — ciepły lub zimny. Uważaj na czerwienie, które nie wyglądają dobrze na twoich brwiach. Uniwersalny kolor to szary lub brązowy.

Brunetki muszą postawić na ten sam kolor co ich włosy lub o dwa odcienie jaśniejsze.

Jaki kolor wybrać do brwi?

Najprostszym rozwiązaniem jest tatuowanie brwi. Ale dla początkujących cień do powiek jest w porządku. Jednak w tym przypadku trudno jest uzyskać naturalny efekt.

Atrakcją są popularne ostatnio odcienie brwi. Dzięki nim brwi mogą wyglądać bardzo naturalnie. Ponadto barwnik ten utrzymuje się na brwiach przez cały dzień.

Brwi lepiej malować pędzelkiem. Nie powinny być zbyt miękkie, aby ogólny wynik był dokładniejszy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Solve : *
21 ⁄ 7 =


Back to top