Umarli czasu nie liczą Kim Harrison

ISBN:

Published:

Paperback

268 pages


Description

Umarli czasu nie liczą  by  Kim Harrison

Umarli czasu nie liczą by Kim Harrison
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, ZIP | 268 pages | ISBN: | 4.30 Mb

Do niedawna Madison Avery była zwykłą nastolatką, jeśli nie liczyć fioletowych włosów i tego, że była nowa w szkole. Ale jej bal maturalny był zabójczy – dosłownie. Właśnie tam Mroczny Żniwiarz chciał odebrać jej ciało i duszę. Lecz nie zdążyłMoreDo niedawna Madison Avery była zwykłą nastolatką, jeśli nie liczyć fioletowych włosów i tego, że była nowa w szkole. Ale jej bal maturalny był zabójczy – dosłownie.

Właśnie tam Mroczny Żniwiarz chciał odebrać jej ciało i duszę. Lecz nie zdążył dokończyć zadania- Madison wykradła mu magiczny amulet. Dzięki niemu pozostała na ziemi, chodzi do szkoły, wygląda... jakby żyła.Ale tak naprawdę jest zawieszona pomiędzy światem żywych i umarłych. Światem, gdzie ciemność nie zawsze jest zła, a jasne istoty ocienia mrok. Gdzie tylko tajemniczy anioł może pomóc Madison przygotować się na chwilę, gdy Mroczy Żniwiarz wróciKim Harrison to amerykańska bestsellerowa autorka wydawanych w 15 krajach powieści nazywanych eksplozją paranormalności w codzienności.

Zaczęła pisać, kiedy miała 15 lat. W 2004 roku jej debiutancka książka zdobyła najwyższe nagrody gatunku fantasy: Romantic Times i PEARL (Paranormal Excellence Award for Romantic Literature). W Umarli czasu nie liczą, Kim Harrison rozwija historię z opowiadania Madison Avery i Mroczny Żniwiarz, które wydała w zbiorze Bale maturalne z piekła piekła, razem ze Stephenie Meyer i Meg Cabot. Podczas pracy nad Umarli czasu nie liczą Kim przekonała się – jak wyznaje na stronie internetowej, którą sama prowadzi – że największą przyjemność sprawia jej pisanie dla młodych ludzi.

Obecnie jest pełnoetatową pisarką. Kiedy odrywa się od komputera, uwielbia spędzać czas przed telewizorem – z popcornem, czekoladą i filmem akcji.Enter the sum

Related Archive Books

  1. 13.02.2015Paint
  2. 15.09.2012Basic Pastrywork Techniques


Related Books


Comments

Comments for "Umarli czasu nie liczą":


pcprzambrow.pl

©2010-2015 | DMCA | Contact us