Piękna brów

Zdrowie włosów i skóry na naszym blogu

Jak dbać o kręcone włosy?

Jak dbać o kręcone włosy?

Wiele kobiet ma kręcone włosy. Bardzo często narzekają na niegrzeczne loki, co jest prawdziwym problemem. Kręcone włosy to skarb! Dzięki nim kobieta zawsze będzie wyjątkowa.

Kosmetyki profesjonalne

Masz problemy z elastycznością swoich loków? Wystarczy użyć profesjonalnych kosmetyków do włosów kręconych. Specjalnie opracowany szampon nada włosom lekkości. Jeśli wybierasz między szamponem nawilżającym lub szamponem kręconym, wybierz ten drugi.

Do stylizacji kręconych włosów idealnie nadają się specjalne płyny, żele i pianki. Kupując, zwróć uwagę na stopień ich utrwalenia.

Zwróć uwagę, czy produkt zawiera alkohol? Jeśli tak, to już po kilku użyciach mocno wysuszy włosy.

Stylizacja

Produkty do stylizacji (pianki, płyny) należy nakładać na lekko wilgotne włosy, a następnie po prostu pozostawić do wyschnięcia. Można je również wysuszyć suszarką do włosów z dyfuzorem, ponieważ dobrze sobie radzą w gabinecie kosmetycznym Kuzminki.

Powinieneś wybrać lekki nadmuch. Jeśli chcesz zwiększyć objętość u nasady, musisz wysuszyć loki głową w dół. Jeśli kręcisz lokówką, użyj specjalnego lakieru do włosów.

Opieka

Włosy kręcone należy myć bardzo ostrożnie, aby nie uszkodzić ich delikatnej struktury. Ponieważ są cieńsze i bardziej podatne na uszkodzenia.

Dzięki temu po umyciu nie trzeba ich pocierać ręcznikiem. Nałóż odżywkę lub maskę na włosy.

Nasze wskazówki są podstawowe, ale działają! Rzadko zdajemy sobie sprawę, jak proste zajęcia domowe mogą sprawić, że nasze włosy będą wyglądać zdrowo i pięknie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Solve : *
18 × 5 =


Back to top